Eskişehir Paslanmaz

sektöründe 2004 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan PASGAL METAL MAKİNA İNŞAAT SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ ; yurt içi ve yurt dışında edindiği bilgi ve deneyimini siz değerli iş ortakları ile paylaşmaktan kıvanç duyar.

Paslanmaz çelik sektöründe, Eskişehir paslanmaz sektöründe Teksan Sanayi Sitesinde hizmet veren şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ürünleri kalite-maliyet-fiyat ve teslim süresi unsurlarını göz önünde bulundurarak yurt içi ve yurt dışı piyasalardan tedarik ederek,son kullanıcılara;dolayısıyla ülke sanayisine sunmaktadır.

Ülkelerin gelişmişlik kriterlerinden biri sayılan paslanmaz çelik kullanım ve tüketimi; günümüzde çok farklı şartları sağlayabilen geniş ürün yelpazesi ile temsil edilmektedir.

Paslanmaz çelik Eskişehir genelinde, gıda sanayi, endüstriyel mutfak ve mutfak ekipmanları,otomotiv,kimya,kağıt sektörü,tuz işletmeleri,savunma,inşaat gemi işleri gibi başlıca alanlarda ana sarf malzemelerinden biridir.

Eskişehir paslanmaz stoklarımızda; AISI 430, AISI 321,AISI 303-304, AISI 316L,AISI 310S kalitelerde olmak üzere;

  • Paslanmaz çelik sac

  • paslanmaz çelik kare ve dikdörtgen profiller

  • paslanmaz çelik dikişli ve dikişsiz borular

  • paslanmaz çelik mil-lama-köşebentler-elek telleri

  • Paslanmaz çelik bağlantı elemanları(fittingsler) hazır bulunmaktadır.


Türkiye çapında ve Eskişehir de paslanmaz çelik üzerine aradığınız tüm ürünlere ve gerekli ürün bilgilerine tarafımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.